Anmary Eirovīzijā būs cita kleita, dziesmai ātrāks ritms un jauns priekšnesums

Latvijas pārstāvei Eirovīzijā Anmary būs jauns tērps, mainīts dziesmas aranžējums un jauns priekšnesums, taču stāsts par meitenes sapni nokļūt uz lielās skatuves tiks saglabāts un izdzīvots, pastāstīja Eirovīzijas projekta producents Aigars Dinsbergs.

"Nedaudz tiks mainīts dziesmas teksts, kam autori piekrita, nopietni tiks mainīts aranžējums, dziesma būs ritmiski ātrāka, tērpi noteikti būs citi," ieskicēja Dinsbergs.

Mākslinieciskā padome šonedēļ tikās ar Anmary radošo grupu un dziesmas "Beautiful Song" autoriem ‒ Ivaru Makstnieku un Rolandu Ūdri, lai runātu par to, kā uzlabot Anmary priekšnesumu, lai tas labi izskatītos uz lielās skatuves Baku.

Dinsbergs norādīja, ka uz skatuves tiks izdzīvots dziesmas vēstījums tāpat kā nacionālās atlases finālā.

"Tā ir dziesma par vienkāršas meitenes sapni nokļūt uz lielās skatuves. Šis vēstījums tiks saglabāts. Līdzīgas situācijas redzamas "Vestsaidas stāstā" vai "Mūzikas skaņās", šis stāsts paliks. Taču tas tiks izdzīvots un skatuviski realizēts citādi. Tas nenozīmē, ka tur jābūt čemodānam vai kastei," sacīja Dinsbergs.

Viņš vēl neatklāja, kurš būs Anmary tērpa dizainers. Anmary uz skatuves nebūs viena, bet, iespējams, ka dejotāju, kas bija nacionālajā finālā, vairs nebūs. "Viss vēl ir procesā," norāda Dinsbergs.

Latvijas publikai priekšnesums netikšot atrādīts un būs jāgaida starptautiskais dziesmu konkurss Baku.Tuvāko nedēļu laikā dziesmai tiks filmēts arī videoklips.

"Latviešu skatītājs balsoja par dziesmu, kura pēc būtības nemainīsies. Nedaudz pielikt ritmu un vārdus, galvenā doma jau ir nemainīga. Pēdējos gados esam saņēmuši pārmetumu, ka angliskajā mēlē tā nerunā. Ir jāpiestrādā pie tā," klāstīja producents.

Pievieno komentāru

Kultūra