Andris Bulis ar monoizrādi "LIDOJUMS" viesojas Liepājā

8. decembrī, plkst.19 kokteiļbārā Red Sun Buffet atkal tiks izrādīta teātra izrāde – Teātra Observatorijas aktiera Andra Buļa monoizrāde LIDOJUMS, informē organizatori.

Kā izrādās, Andrim Bulim ir bijusi gana cieša saistība ar Liepāju un tās teātra dzīvi. Viņš 2004. gadā beidzis Latvijas Kultūras akadēmijas t.s. Liepājas teātra aktieru kursu un uz skatuves debitējis tieši Liepājas teātrī, atveidojot Merkucio lomu izrādē "Romeo un Džuljeta". Viņa paša sabiedriskā dzīve gan vairāk liecina par galveno, nevis otrā plāna lomu - gozējies dažādu Latvijas simpātiskāko vīriešu topos, saņēmis Modes un Stila balvas, vadījis prestižus pasākumus un kāpis uz "mēles" modes skatēs.

Arī mākslas mūza aktierim Andrim Bulim garām nav gājusi. Viņa sasniegumu sarakstā nominācija par labāko debiju teātrī 2003./2004.gada sezonā, lomas latviešu spēlfilmās un seriālos un pat paša rakstīts dzejoļu krājums "Mans EGO", kas 2008. gadā tika izdots izdevniecībā "Zvaigzne ABC". 2009.gadā šim sarakstam piepulcējās vēl viens profesionālās izaugsmes sasniegums – pirmā un līdz šim vienīgā monoizrāde. Ar šo izrādi Andris Bulis debitēja arī režisora ampluā. Un kas vēl īpaši – aktieris ir ne tikai pats sev režisors, bet arī tekstu autors. Līdz ar to skaidrs – visiem, kuri jelkad ir redzējuši izrādi "Lidojums", par Andri Buli ir zināms daudz vairāk, jo izrāde ir stāsts par viņa paša sajūtām, piedzīvoto, pieredzēto un pārciesto.

"Ļoti gaidām rīt Liepājā ierodamies Andri Buli. Šī ir tikai otrā reize, kad uz mākslas platformas Red Sun ART tiek izrādīta teātra izrāde, tāpēc jo īpašs gods un prieks, kas mūsu aicinājumam ir atsaucies arī tādas raudzes mākslinieks. Ceram, protams, arī uz liepājnieku atsaucību un ieinteresētību. Biļetes vēl ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un šeit pat pie mums uz vietas bufetē. Par redzamību arī droši varat nesatraukties. Par to ir padomāts," stāsta bufetes mārketinga speciāliste Laura Stūrīte.

"Izbraukumā uz Liepāju līdzi ņemšu lidojuma sajūtu. Tas ir mans stāsts, ko vēlos, lai jūs redzat, dzirdat, sajūtat un ceru arī saprotat. Ar šo izrādi meklēju līdzīgos, kuri izrādes laikā noraudzīsies manā stāstā un sevī aizlidos, jo ar viņiem reiz noticis tāpat," stāsta aktieris Andris Bulis.

Biļetes nopērkamas Liepājā, kokteiļbārā Red Sun Buffet, Pasta ielā 2, Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un Liepājā – Liepājas Teātrī, Liepājas Olimpiskajā centrā, T/C Rimi Ostmala un Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Pievieno komentāru

Kultūra