Andra un Aijas Kokinu darbu izstādes atklāšana pārcelta uz 18. oktobri

Tehnisku iesmeslu dēļ arhitektu Andra un Aijas Kokinu darbu izstādes atklāšana ir pārcelta uz ceturtdienu, 18. oktobri plkst.18. Izstāde būs atvērta Liepājas Olimpiskajā centrā Brīvības ielā 39, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Andris un Aija Kokini dzīvo uz strādā Liepājā kopš 1988. gada, ekspozīcijā būs mūsdienu projekti Liepājai (Pūt, vējiņi! rekonstrukcija, LOC, Klondaika u.c.) un ārvalstīm – objektu maketi, grafiskie materiāli, realizēto ēku foto.

Andra un Aijas Kokinu izstāde ir viena no plašās šā gada Arhitektūras dienu Liepājā programmas sastāvdaļām. Kopumā vairāk nekā 10 dažādi sarīkojumi visu oktobri ir vērsti uz Liepājas un visa Kurzemes novada arhitektūras nozarē strādājošo profesionālās kvalitātes paaugstināšanu un pieredzes apmaiņu, vietējā arhitektūras mantojuma un jaunāko sasniegumu popularizēšanu.

Informācija par Pasaules arhitektūras dienas norisēm Liepājā ir pieejama portālā www.liepaja.lv, kā arī ar portālā www.a4d.lv  starpniecību – visiem Latvijas arhitektiem un citiem interesentiem.

Visi Arhitektūras dienu pasākumi Liepājā ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra