Aizvadīta Liepājas Universitātes Veselības diena

Piektdien, 25. maijā, viesu namā Vērbeļnieki norisinājās Liepājas Universitātes (LiepU) ikgadējais Veselības dienas pasākums, kurā piedalījās LiepU studenti, absolventi un darbinieki. Pasākumā kopumā piedalījās apmēram 150 dalībnieku.

Sporta aktivitātēs savstarpēji sacentās 15 komandas. Godalgoto pirmo vietu komandu spēlē ieguva studentu komanda Jetiji, otro vietu - matemātikas un datorzinātņu jomas mācībspēku komanda Bantītes, bet trešo vietu - studentu komanda 6 stipri budzenieki. Pirmās vietas ieguvēji balvā saņēma 6 Coyote fly VIP kartes, otrās vietas ieguvēji -  Liepājas teātra biļetes (katrs komandas dalībnieks saņēma divas biļetes uz izrādi Ragana vai Šikās kāzas), savukārt trešās vietas ieguvēji katrs saņēma divas Kino Balle biļetes. Katra komanda saņēma arī augļu maisiņu.

Individuālajās spēlēs vislabāko rezultātu ir uzrādījusi LiepU Dabas un sociālo zinātņu fakultātes sekretāre Marina Karloviča un students Raitis Suhins. Abi ir ieguvuši 2 dienu biļeti uz Summer Sound festivālu. Dažādas balvas ieguva arī citi individuālo spēļu uzvarētāji un bērni.

Nepamanītas nebija palikušas LiepU bibliotekāres, kas īpaši bija padomājušas par komandas noformējumu. Viņas saņēma gan atzinīgu novērtējumu diploma veidā, gan arī saldumus. Marina Karloviča ieguva apbalvojumu ne tikai par labāko rezultātu individuālajās spēlē, bet arī tika pie vēl viena patīkama pārsteiguma, proti, viņa loterijā laimēja iespēju bez maksas apmeklēt LiepU angļu valodas vasaras skolu jūlijā.

Veselības dienas noslēgumā notika zaļumballe, kurā spēlēja Aldis Briljonoks.

Īpašs paldies par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā jāsaka Aivim Tālbergam un Uldim Drišļukam, kā arī LiepU studiju programmas "Komunikācijas vadība" 2. kursa studentiem! Liels paldies arī LiepU studiju programmas "Sporta un deju skolotājs" studentiem, kuri uzņēmās tiesneša funkcijas, deju kolektīvam "Banga" par skaistajām dejām un LiepU Saimniecības daļai par visa kā gādāšanu un transportēšanas pakalpojumiem! Tāpat arī paldies LiepU Studentu padomei par finansiālo atbalstu!

Veselības dienas fotogrāfijas pieejamas LiepU mājaslapā (sadaļa Jaunumi).

Pasākumu atbalstītāji – Summer Sound Productions, Liepājas teātris, Kino Balle, Ūdensporta klubs UPB Energy.

LiepU sabiedrisko attiecību speciāliste  
Kristīne Milberga

Pievieno komentāru

Kultūra