Aizputē būs skatāma komēdija ar ar tautā iemīļotu aktieru piedalīšanos

Piektdien, 18. martā, pulksten 19 Aizputes kultūras namā būs skatāma izrāde “Sauc, es nākšu”. Lomās –  Gunta Virkava, Aīda Ozoliņa un Jakovs Rafalsons.

Pārpratumi un komiskas situācijas starp divām sievietēm un liktenīgo vīrieti. Izrādes anotācijā par komēdiju ir teikts: "Divas sievietes - viena ar angļu gramatiku somā, otra - ar skotu viskiju uz galda - ļaujas piedzīvojumiem - satikt noslēpumaino svešinieku, kurš sola piepildīt visas slēptākās fantāzijas.", informē Aizputes kultūras nama pasākumu organizatore Inta Rudzīte.

Aleksandrs Gaļins ir viens no ievērojamākajiem mūsdienu krievu dramaturgiem, viņš darbojas arī kā kinoscenārists, režisors un aktieris, itin bieži pats iestudējot savas lugas, kā arī piedaloties tajās kā aktieris. Aleksandra Gaļina pazīstamākās lugas, kas iestudētas dažādu valstu teātros, ir "Retro", "Zvaigznes rīta debesīs", "Tituls", "Austrumu tribīne", "Klauns un slepkava", "Anomālija", "Siena", "Konkurss", "Koncertmeistars", "Sirēna un Viktorija".

Feliksam Deičam šī būs atgriešanās pie jau sen sastaptajiem tēliem. Aleksandra Gaļina komēdiju "Sauc, es nākšu" (jeb "Sirēna un Viktorija", 1996) pirmo reizi režisors iestudēja 1999. gadā Rīgas Krievu drāmas teātrī. 2015.gadā Felikss Deičs uzņemts Latvijas Teātra zelta fondā .

Biļešu cena: 4,- un 7,- eiro. Iepriekšpārdošanā : www.bilesuparadize.lv, Aizputē - veikalā "Šlipse" Zvaigžņu ielā 1, pirms izrādes - Aizputes kultūras namā.

Pievieno komentāru

Kultūra