Aija Andrejeva ar jauno koncertprogrammu uzstāsies arī Liepājā

Dziedātāja Aija Andrejeva jeb Aisha jau pēc mēneša ar savu jauno koncertuzvedumu Grāmatzīme uzstāsies lielākajās Latvijas pilsētās. 22. septembrī dziedātājas koncerts tiks rīkots Liepājas Olimpiskajā centrā, 28. septembrī - Valmieras Kultūras centrā, 29. septembrī - Ventspils teātra namā Jūras vārti, savukārt 4. oktobrī noslēguma koncertā Rīgā, koncertzālē Palladium.

Jaunajā koncertuzvedumā iekļautas dziesmas no jaunā albuma, kā arī līdz šim jau klausītāju sirdis iekarojušie Aishas singli. Kopā ar dziedātāju uz skatuves kāps arī Štrausa stīgu kvartets. Pasākuma scenogrāfiju veido mākslinieks Aigars Spaģis, savukārt horeogrāfiju - Karīna Lapšina un Tālis Āboliņš.

"Aijas Andrejevas muzikālais ceļš un redzējums ir dažādu meklējumu bagāts. To spilgti apliecina nu pat klajā nākušais albums Grāmatzīme, kurā Aija atradusi pavisam jaunu, negaidītu un klausītājiem pārsteidzošu skanējumu un emocionālu vēstījumu," pavēstīja koncertuzveduma režisore Maija Kalniņa.

Biļetes uz visiem četriem koncertuzvedumiem var iegādāties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās vai mājaslapā www.bilesuparadize.lv, kā arī www.aijaanadrejeva.lv.

Kā zināms, savas muzikālās karjeras laikā Aisha ir paguvusi izdot jau četrus studijas albumus.

Pievieno komentāru

Kultūra