Aicina uz muzikālu Ziemassvētku pasaku ar Samantu Tīnu un Ati Auzānu

21. decembrī pulksten 18 Annas tirgus laukumā aicina liepājniekus un Liepājas viesus uz muzikālu pasaku ģimenēm "Ziemassvētku Vecīša cimdiņš" ar Samantu Tīnu un Ati Auzānu galvenajās lomās, informē rīkotāji.

Ziemas saulgriežu vakarā pasaku apmeklētājiem stāstīs Pasaku Burvis – Nacionālā teātra aktieris Jānis Skanis. Tostarp galvenajās lomās iejutīsies un par līksmām dziesmām rūpēsies pelīte Pīka – dziedātāja Samanta Tīna – un galma āksts Punktiņš – mūziķis Atis Auzāns. Izrādes režisors – Jānis Skanis.

Uzveduma procesā piedalīties tiks aicināti arī klātesošie bērni un to vecāki – Ziemassvētku vecīša cimdiņa iemītnieki, kas pasakas gaitā iejūtīsies meža zvēros un mājdzīvniekos. Apmeklētāji pasākuma laikā tiks cienāti ar siltu tēju un tradicionāliem Ziemassvētku gardumiem – piparkūkām un vārītiem zirņiem.

Pasaka veidota pēc latviešu tautas pasakas motīviem "Vecīša cimdiņš", kuras stāstam savijoties ar citām Latviešu tautas pasakām un to galvenajiem varoņiem, vēsta bērniem par kādu sirsnīgu, pamācošu un reizēm jautru meža zvēru piedzīvotu notikumu. Zvēri, kuri, slēpjoties no bargā sala, meklē patvērumu, atrod to Ziemassvētku vecīša nozaudētajā cimdiņā, un nu tie kopīgi visi cenšas sasildīties dancojot, dziedot un stāstot viens otram aizraujošus stāstus, kas saistīti ar Ziemassvētku brīnumiem, ko gaida un ļoti cer sagaidīt katra bērna mazā sirsniņa.

Pievieno komentāru

Kultūra