Aicina uz koncertu un stāstiem Austrālijas noskaņās

Šodien, 13. jūlijā, pulksten 21 kultūrvietā "Kursas Putni" notiks pasākums "Liepāja-Austrālija-Liepāja", kurā būs dzirdams Austrālijas ģitārista koncerts un ceļojumu stāsti. Ieeja pasākumā brīva.

Pasākumā ar koncertu uzstāsies mūziķis Ivars Štubis. Ivars Štubis ir ģitārists un folku mūziķis, kurš dzimis Austrālijā. Šovasar Ivars Štubis apceļo Latviju, lai uzstātos solokoncertos, kā arī kopā ar Melburnas Latviešu vīru kori "Veseris". Ivars ir izdevis divus diskus "Young Blood" un "Tek saulīte". Mūziķis raksta orģināldziesmas angļu un latviešu valodā, bet sirdslieta ir modernā un pieejamā stilā aranžēt latviešu tautasdziesmas.

Piektdienas pasākumā ar ceļojumu stāstiem uzstāsies Artūrs Butāns, kurš pēdējos sešus mēnešus pavadījis, ceļojot un studējot Sidnejā, Austrālijā. Viņš sola pastāstīt par iespējām nokļūt Austrālijā, kā arī iepazīstinās ar sevis piedzīvoto. Šobrīd Artūrs Butāns ir pārdevis "Kursas Putnus" jauniem īpašniekiem un šis vakars kalpos arī kā atvadu pasākums.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas pagalmā, Kuģinieku ielā 5, līdzās alus bāram "Miezis un Kompānija" un restorānam "MO Liepāja".au

Pievieno komentāru

Kultūra