Aicina uz "Ideju siltumnīcu" ar Vitu Brakovsku

Liepājas Kultūras pārvalde un Liepājas radošo industriju klasteris Izsludina pieteikšanos nākamai domnīcai "Ideju siltumnīca", kurā Liepājas analīzē palīdzēs Vita Brakovska, organizējot radošu NEdarbnīcu “Parastu lietu neparasts pielietojums radošas Liepājas attīstībā: Lai ko Tu domā, domā CITĀDI!”, informē LPPI "Kultūras pārvalde" Starptautisko sakaru un kultūrpolitikas projektu vadītājs Atis Egliņš-Eglītis.

Domnīca “Ideju siltumnīca” notiks 21. jūnijā pludmales kafejnīcā “Red Sun Buffet”. Lai reģistrētos, jāaizpilda elektroniskā anketa šeit: http://goo.gl/forms/rS38UiXfkGeAhw222

Viena no zināmākajām frāzēm jaunrades kontekstā ir „viss, ko varēja izgudrot, jau ir izgudrots” – to teica ASV Patentu valdes vadītājs Čārlzs Duels 1899.gadā. Vai mūsdienās joprojām nepieciešams izgudrot ko pavisam jaunu vai arī varam izmantot alternatīvas pieejas konkurētspējīgu risinājumu izstrādē un radošas darbības attīstībā?

Amerikāņu antropoloģe Margareta Mīda savā laikā teikusi: „Neliela grupa citādi domājošo spēj mainīt pasauli. Patiesībā tikai tā tas arī notiek”. Kādas mums - liepājniekiem ir vislabākās un ātrākās iespējas praktiski iesaistīties radošas Liepājas attīstībā ar esošajiem resursiem un infrastruktūru? Kā savus iekšējos radošos resursus varam pārvērst reālos ienākumos?

Atbildes praktisko pusi kopā iepazīsim radošajā NEdarbnīcā, kuras mērķis ir iedrošināt izvērtēt savas kompetences „no citas puses” un praktiski pielietot profesionālo mērķu sasniegšanai un pilsētas attīstībai.

Vitas Brakovskas pakalpojumus izmantojuši: Lattelecom, Nordea banka, Latvijas Zaļais punkts, AAS Balta, G4S, 7GURU, Britu padome, LR KM, LR VARAM, LVGMC, Latvijas Ilgtspējīga tūrisma klasteris, Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs, Sorosa Fonds – Latvija, Latvijas Kultūras nemateriālā mantojuma centrs, reģionālie biznesa inkubatori, Rīgas Tehniskā universitāte u.c. Plašāka informācija pieejama www.zinis.lv un http://www.brakovska.lv .

Pievieno komentāru

Kultūra