Aicina uz CiGun nodarbībām 2

No 16. novembra Liepājā, Zanes Kugrēnas deju studijā, būs iespēja iepazīt CiGun mākslu jeb apmeklēt Ķīniešu elpošanas nodarbības Dairas Kārkliņas vadībā.

Ik piektdienu plkst.18 Zanes Kugrēnas deju studijā, Celtnieku ielā 18, ikviens interesents aicināts uz kopīgu grupas nodarbību, elpošanas vingrojumu kompleksu, lai pēc darba nedēļas sevi sakārtotu un līdzsvarotu, vienlīdz arī nedaudz pagaršojot mazu daļu no Austrumu kultūras.

CiGun teorija un prakse ir Ķīnas senās kultūras sastāvdaļas mantojums ar 5000 gadu pieredzi. Tas ir fizisko vingrojumu komplekss, kas ietver īpašus psihes un apziņas treniņus, saistītus ar austrumu filozofiju. CiGun nodarbības uzlabo veselības un emocionālo līdzsvaru, būtiski palielina mūsu enerģiju ikdienā, mazina stresa līmeni, ļauj efektīvi atpūsties un virzīt savu enerģiju uz aktīvu darbību, ļaujot dzīvē sasniegt ko vairāk.

Nodarbības vadīs Daira Kārkliņa, kas CiGun pasniegusi 2011.gada vasaras rītos Liepājā pie jūras, pārstāv dejas atbalsta fondu "Zvaigžņu Aka" (www.starswell.lv), un CiGun vingrojumus apguvusi pie horeogrāfes, režisores Lilijas Liporas.

Vairāk par Zanes Kugrēnas deju studiju mājaslapā www.zdancestudio.lv.

Nodarbības ir par maksu, Ls 3 par nodarbību vai Ls 10 par mēnesi.

Pieteikšanās grupai un sīkāka informācija pa e-pastu daira.karklina@gmail.com vai zvanot pa tālr. +371 29431835.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mr.Jonathan Thomson

sveiki
Vai jums ir nepieciešams kredīts? Ja jā, tad pieteikties jau tagad personiskās vai biznesa pie 4% procentu rate.Contact thomsonfinancialservice@gmail.com vairāk informācijas paldies.

saludos cordiales
Mr.Jonathan Thomson

pirms 7 gadiem, 2013.01.03 15:35

martins Gurdina

Katru reizi, kad es mosties, lai redzētu citu dienu es dotu Visvarenā Dieva par viņa labo darbu uz manu life.just šo beigas gadā es saņēmu milzīgu 380000Ls aizdevuma no Atlantijas TRANSFER FINANCE.I ir novērtēt tos un svētīt dibinātājs Tas lieliska vieta tādai reklāmai legit uzņēmums šajā site.thanks dibinātājam šī site.You var arī saņemt jūsu kredīts jebkuru summu no viņiem šajā site.Please vienkārši būt godīgs them.contact viņiem pa e-pastu: info.atlantic1124@yahoo.com

pirms 7 gadiem, 2012.12.29 16:50

Kultūra