Aicina uz bērnu tautas deju svētku "Pilna sauja dzintariņu" koncertu

Piektdien, 16. martā, pulksten 18.00 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks bērnu tautas deju svētku „Pilna sauja dzintariņu” koncerts. Tajā jau devīto reizi lielākus un mazākus dejotājus no Kurzemes un Rīgas vienkopus pulcina Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīva „Krustiņi” vadītāja Inta Āboliņa.

Jau devīto reizi Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīva „Krustiņi” vadītāja Inta Āboliņa bērnu tautas deju svētkos "Pilna sauja dzintariņu" pulcē Latvijas bērnu un jauniešu deju kolektīvus. Par tiem ik gadu interesi izrāda daudzi Latvijas pilsētu kultūras un interešu izglītības centru bērnu un jauniešu deju kolektīvu vadītāji.
 
Svētku mērķis ir stiprināt Dziesmu un deju svētku tradīciju, sekmēt bērnu un jauniešu deju kolektīvu radošās aktivitātes, pulcējot tos vienkopus, tā veicinot vadītāju jaunradi un sadarbību profesionālās meistarības jomā, kā arī rosinot bērnos un jauniešos interesi par latviešu tautas deju, kā mērķtiecīgu pašapliecināšanās iespēju.

Par īpašo prieku atkal būt Liepājā liecina Talsu novada Lībagu pagasta deju kolektīva „Dzītariņš” (vadītāja Sandra Znotiņa) dejotāju pieteikums:
„Liepājā mums dejot patīk,
Jaunus draugus atkal satikt.
Pilna sauja dzintariņa,
Acīs spulgo vasariņa.”.

Kopā ar viņiem skatītājus priecēs arī brašie dejotāji no Rīgas Tautas deju un mūzikas kluba „Liesma”  bērnu deju ansambļa „Dzītariņš” un A.Pumpura Rīgas 11. pamatskolas absolventu deju kolektīva „Dzīpars” (vadītāja Renāte Linde), Bauskas Valsts ģimnāzijas deju kopas „Odziņa” (vadītāja Tamāra Ļisovcova), Saldus sākumskolas deju kolektīva „Taurenītis” un Saldus Bērnu un jauniešu centra deju kolektīva „Meduslāse” (vadītāja Sandra Laure), Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības „Vaduguns” deju kolektīvs „Vaduguns” (vadītāja Valda Grīnfelde), Liepājas 15.vidusskolas deju kolektīva „Akmentiņi” (vadītāja Baiba Demitere), Profesionālās izglītības kompetenču centra Liepājas Valsts tehnikuma deju kolektīva „Odziņa” un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu deju kolektīva „Krustiņi” (vadītāja Inta Āboliņa).

Piektdienas vakarā  pulksten 18:00 uz Liepājas Latviešu biedrības namu aicināts ikviens, kas vēlas smaidīt un priecāties kopā ar mazākiem un lielākiem dzintariņiem svētku koncertā.

Ieeja bez maksas!

Pievieno komentāru

Kultūra