Aicina uz "Atvērto ideju telpas" pasākumu

Ceturtdien, 26. aprīlī, plkst.18 Kūrmājas prospekta 13 pagrabstāva telpās Liepājas Universitātes Mākslas pētījumu laboratorija aicina visus interesentus uz piekto "Atvērtās ideju telpas" pasākumu, kura mērķis ir veicināt jauno mediju kultūras aktīvistu un interesentu komunikāciju, palīdzēt veidot un attīstīt sadarbības un pieredzes apmaiņas tīklus šajā jomā, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Milberga.

Pasākuma programma: "Audiovizuālās meditācijas Liepājas vējš" (Anna Priedola un Maija Demitere), "Rotu galerija/darbnīca Liepājā" (Ilze Ķībure), "Katanas turnīra reklāmas seja" (Pēteris Riekstiņš), "JMM telts festivālā Summer Sound" (Krista Dintere, Mārtiņš Eņģelis, Pēteris Riekstiņš), "Emuāru kultūra un teorija" (Mārtiņš Eņģelis www.engelisengelis.com). Pasākuma īpašais viesis: dizainers Kristaps Grundšteins (http://www.grundsteins.com/).

Atvērtā ideju telpa ir publiska komunikācijas platforma primāri par jaunajiem medijiem un jauno mediju mākslu, to vietu mūsdienu kultūras, ekonomiskajā un sociālajā vidē. Tajā pat laikā šī atvērtā ideju telpa netiek strikti ielikta kādos tematiskos vai saturiskos rāmjos.

Atvērtās ideju telpas mērķauditorija primāri ir jauno mediju kultūras jomas speciālisti un aktīvisti, taču, kā jau liecina nosaukums, šis pasākums ir atvērts jebkuram interesentam.

Sākot ar šo pasākumu, "Atvērtās ideju telpas" pasākumos labākais prezentētais projekts saņems nelielu finansiālu atbalstu projekta realizēšanai. Labākais projekts tiks noteikts ar klātesošo skatītāju balsojuma palīdzību.

Pasākums būs vērojams arī interneta tiešsaistē: http://mplab.lv/live/. />

Pievieno komentāru

Kultūra