Aicina pievienoties Liepājas Modes un mākslas studijai

Otrdien, 21. augustā, pulksten 18 Ziemeļu ielā 19, „Lauma Fabrics” ēkā, biedrība “Liepājas Modes un Mākslas Studija” aicina uz astotās sezona pirmo tikšanos. Jaunie audzēkņi un vecāki varēs uzzināt par 2018./2019. mācību gadā plānoto, nodarbību laikiem un citu aktuālu informāciju. Bērniem tā būs lieliska iespēja vienam ar otru iepazīties un saliedēties.

Liepājas Modes un Mākslas Studija aicina pievienoties dalībniekus vecumā no 5 līdz 18 gadiem. Galvenais priekšnoteikums – jābūt vēlmei atklāt un izkopt savus talantus, attīstīt līdera dotības, kā arī spēju komunicēt un ar labām manierēm sevi pasniegt, informē biedrības "Liepājas Modes un Mākslas Studija" sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Sadarbojoties ar kultūras un izglītības iestādēm, kā arī dažādu jomu profesionāļiem, audzēkņiem ir iespēja sevi pilnveidot divos virzienos. Sevis izzināšanas māksla ietver ētikas, estētikas, runas mākslas studijas un radošās darbnīcas. Savukārt sevis pasniegšanas mākslas nodarbībās var apgūt aktiermeistarību jeb improvizāciju, defilē-stājas korekciju, vizuālā tēla pilnveidošanu (frizūra, stils, grims), fiziskās aktivitātes. Meitenes apgūst mākslu būt sievišķīgām, bet puiši – būt galantiem.

Jaunums būs Improvizācijas darbnīca, kuru varēs apmeklēt gan studijas audzēkņi, gan tie, kas studijas nodarbības neapmeklēs. Improvizācijas darbnīca būs vieta, kurā reizi nedēļā tiksies jaunieši vecumā no 12 līdz 18 gadiem un apspriedīs, izzinās aktuālos procesus teātra mākslā, veidos savus uzvedumus, iedvesmojoties no improvizācijas un citiem teātriem.

Pievieno komentāru

Kultūra