Aicina pieteikties tīklošanās pasākumam "netWORKING"

24. septembrī Baltu vienības dienas laikā koncertzālē “Lielais dzintars” (Radio ielā 8, Liepājā) no pulksten 12 norisināsies tīklošanās pasākums “netWORKING”. Pieteikties aicināti kultūras, biznesa, nevalstiskā sektora un izglītības nozarēs strādājošie, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Tīklošanās pasākums netWORKING tiek organizēts Latvijas un Lietuvas organizācijām un individuāliem profesionāļiem, kuri meklē sadarbības partnerus dažādiem projektiem, aktivitātēm un kopējiem pasākumiem. Pieteikšanās līdz 16. septembrim, aizpildot anketu šeit:  http://ej.uz/netWORKING

Tīklošanās pasākumā divu stundu garumā notiks intensīvi “biznesa randiņi”, lai katrs tās dalībnieks varētu atrast vismaz vienu sadarbības partneri. Pasākumā arī prezentēs aktuālo informāciju par finanšu pieejamību starptautiskiem fondiem un Latvijas-Lietuvas programmā 2014-2020.

Pasākuma darba valoda ir angļu, taču individuālās tikšanās varēs notikt arī latviešu, lietuviešu, krievu un citās valodās.

Baltu vienības dienu Liepājā organizē Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Lietuvas  Republikas vēstniecību Latvijā, Latvijas Kultūras ministriju, Latvijas Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Kurzemes humanitārās pētniecības institūtu, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru, "Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs" struktūrvienību “Jauniešu māja”, radošās pilnveides studiju “Mākslas Pasāža RADI” un Liepājas Universitāti.

Pievieno komentāru

Kultūra