Aicina pieteikties stādu parādei "Pavasaris ziedos"

Latvijas stādu un ziedu audzētāji, dārza dizaina, inventāra un citu dārzam noderīgu lietu tirgotāji līdz 30. aprīlim aicināti pieteikt savu dalību stādu parādei "Pavasaris ziedos", kas notiks 14. maijā Liepājā, Rožu laukumā.

Jau piekto gadu Liepājas Latviešu biedrības nams sadarbībā ar lielākajām Latvijas stādaudzētavām aicina izrotāt Rožu laukumu ziedos. Ar plašu un daudzveidīgu sortimentu tiek plānots aptvert plašu teritoriju pašā Liepājas sirdī.

Uz Pavasara ziedu un stādu gadatirgu ir aicināti Latvijā lielākie un atpazīstamākie stādaudzētāju uzņēmumi, individuālie stādu audzētāji, amatnieki ar dārzam noderīgām lietām, laistīšanas un dārza inventāra ražotāji no Rīgas, Tukuma, Ventspils, Liepājas, Bauskas un citiem rajoniem.

Dalībniekus aicinām pieteikties pa tālruni: 63421760, mob. tālr. 26371671 vai e-pastu: madara.puke@inbox.lv, norādot dalībnieka nosaukumu, sortimentu, nepieciešamo tirdzniecības platību un kontaktinformāciju.

Dalības maksa: Ls 4,- par tirdzniecības vietas vienu metru, stādaudzētāju biedrības biedriem Ls 3,- par tirdzniecības vietas vienu metru.

Pievieno komentāru

Kultūra