Aicina pieteikties kustību festivālam “Jaunpils 2011”

Sākusies dalībnieku pieteikšanās jauniešu kustību festivālam “Jaunpils 2011”, informē organizatori.

Kustību festivālam aicinātas pieteikties komandas ar priekšnesumu kādā no izvēlētajām tēmām – aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris u.c. kustību priekšnesumi.

Pieteikšanās festivālam noris līdz šī gada 20. aprīlim, taču “Zaļā josta” iesaka pieteikties laikus, lai vairāk laika varētu veltīt sagatavošanās darbiem.

Lai pieteiktos bērnu un jauniešu kustību festivālam, dalībniekiem jāizveido komanda ar 6 līdz 16 dalībnieku un jāpiesaka dalība festivāla organizatorei Irēnai Martuzānei, zvanot viņai pa tālruni 26464378. Dalība jāpiesaka kādā no četrām vecuma grupām: pirmsskolas vecuma grupā, 1. līdz 4.klašu grupā, 5. līdz 9. klašu grupā vai 10. līdz 12. klašu grupā.

Līdz festivāla norises dienai grupai jāsagatavo līdz četru minūšu garš kustību priekšnesums vienā no izvēlētajām tēmām – aerobika, modes dejas, ritma dejas, tērpu teātris vai kādā citā ar kustībām saistītā tēmā.

Jaunpils bērnu un jauniešu kustību festivālu organizē biedrība “Kultūras laboratorija” sadarbībā ar kustību studiju “MIks”, pašvaldības aģentūru “Jaunpils” un SIA “Zaļā josta”.

Festivāls tiek rīkots ar mērķi atbalstīt bērnu un jauniešu nepieciešamību apliecināt sevi dejā, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, kā arī sniegt tā dalībniekiem iespēju aktīvi atpūsties, iegūt jaunus draugus un gūt patiesu piedalīšanās prieku.

Kustību festivāls iemantojis tradicionālu vērtību un ik pavasari pulcē rekordlielu dejotāju skaitu gan no visas Latvijas, gan arī pēdējos gados no kaimiņvalstīm.

Pievieno komentāru

Kultūra