Aicina pieteikties Baltu vienības dienas amatnieku tirgum

Liepājas Kultūras pārvalde, pieminot 1236. gada 22.septembra vēsturiskos notikumus, baltu tautām – lietuviešiem un zemgaļiem Saules kaujā sakaujot Zobenbrāļu ordeni, šī gada 24.septembrī Liepājā organizē Baltu vienības dienu. Sadarbībā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru  Baltu vienības dienas ietvaros tiks organizēts arī amatnieku tirgus, kuram tirgotāji aicināti pieteikties līdz 5.septembrim, informē LPPI "Kultūras pārvalde" attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Tirgošanās norisināsies no pulksten 10.00 līdz 16.00 Liepājas promenādē. Liepājas Kultūras pārvalde aicina tirgum pieteikties Latvijas un Lietuvas amatniekus, māksliniekus un pārtikas ražotājus, kuri piedāvā pašu audzētas un ražotas pārtikas preces, pašu izgatavotus augstas kvalitātes, latviešu un lietuviešu amatniecības tradīcijās veidotus mākslas un daiļamatniecības izstrādājumus.

Lai pieteiktu dalību Baltu vienības dienas tirgum, jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē:
Latviešu valodā šeit: http://www.liepajaskc.lv/anketa/view.php?id=63

Angļu valodā šeit: http://www.liepajaskc.lv/anketa/view.php?id=65

Organizatori atgādina, ka reģistrējoties Baltu vienības dienas tirgum, pieteikuma anketai OBLIGĀTI jāpievieno saimnieciskās darbības reģistrācijas apliecības kopija, pārtikas un veterinārā dienesta atļaujas kopija, alkohola un tabakas tirdzniecības atļauju kopija, kā arī divi fotoattēli, kuros redzami piedāvātie izstrādājumi.
 
Ar Baltu vienības dienas tirgus noteikumiem var iepazīties šeit: http://liepajaskultura.lv/uploads/files/BALTU_DIENAS_TIRGUS_noteikumi.pdf

Tirgotāji aicināti padomāt par savas tirdzniecības vietas noformējumu atbilstoši svētku būtībai.
Baltu vienības dienas kultūras programma piedāvās baudīt pašmāju kolektīvu uzstāšanos, kā arī vairāku Lietuvas muzikālo apvienību sniegumu. Pirmo reizi Liepājā uzstāsies jaundibinātais Latvijas Diplomātiskais koris kopā ar Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jaukto kori "Intis". Apmeklētājus priecēs postfolklora grupa"Zari", Palangas pūtēju orķestris, kā arī Lietuvas tradicionālās instrumentālās mūzikas kapela "Senoliai".

Baltu vienības dienu Liepājā organizē Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Lietuvas  Republikas vēstniecību Latvijā, Latvijas Kultūras ministriju, Latvijas Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Kurzemes humanitārās pētniecības institūtu, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centru, "Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs" struktūrvienību “Jauniešu māja”, radošās pilnveides studiju “Mākslas Pasāža RADI” un Liepājas Universitāti.

Pievieno komentāru

Kultūra