Aicina piedalīties bērnu zīmējumu konkursā "Mana mamma ir vismīļākā!"

Pirmdien, 25. aprīlī, Liepājas tirdzniecības nams "Kurzeme" uzsāk zīmējumu konkursu ”Mana mamma ir vismīļakā!”, aicinot tajā piedalīties ikvienu pirmsskolas vecuma bērnu un 1.-5. klases skolēnus.
   
Mammas mīlestība un rūpes ir bez nosacījumiem un bez robežām. Gaidot mīļākos pavasara svētkus - Māmiņdienu, TN ”Kurzeme” aicina no 25.  aprīlīļa līdz 7. maijam bērnus iesniegt savus zīmējumus konkursā ar devīzi ”Mana mamma ir vismīļākā!”. Konkursā va piedalīties pirmsskolas vecuma bērni un 1.-5. klases skolēni un atbilstoši konkursa tēmai zīmējumā attēlot savu vismīļāko un skaistāko māmiņuinformē tirdzniecības nama "Kurzeme" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.
   
No visiem konkursa dalībniekiem tiks izlozēti 15, kuri dāvanā saņems kādu no piecām dāvanu kartēm no  zinātkāres centra ”Zili brīnumi” desmit eiro vērtībā un kādu no desmit dāvanu kartēm no veikala ”Toy’s Planet” desmit eiro vērtībā.
   
Zīmējuma formāts ir A3 lapa un var būt izpildīts jebkurā tehnikā, izņemot datortehniku. Darba otrā pusē jānorāda autora vārds, uzvārds, vecums, kā arī māmiņas vārds un kontakttālrunis. Darbs jāiesniedz līdz 7. maijam TN ”Kurzeme” Informācijas centrā 1. stāvā.

Izlozes rezultāti tiks publicēti 8. maijā  tirdzniecības centra mājas lapā www.tnkurzeme.lv. Zīmējumi būs apskatāmi TN ”Kurzeme” 3. stāvā.

Pievieno komentāru

Kultūra