Aicina noklausīties pasaku "Par Runci svītraino"

Sestdien, 14. maijā, radošā apvienība „Krāsu Karuselis” aicina noklausīties pasaku „Par Runci svītraino” „Krāsu Karuseļa” telpās Liepājā, Bāriņu ielā 15,  pulksten 14.  Aicināti bērni vecumā no 5 gadiem, informē pasākuma organizatori.

SIA Krāsu Karuselis šajā pavasarī nāk klajā ar jaunumu Liepājas mazajai auditorijai – savu pirmo audio pasaku bērniem: „Par Runci svītraino”, kuras pirmatskaņojumu varēsiet noklausīties 14. maijā 14:00 pie mums Krāsu Karuseļa telpās. Pasaka atklāj vienu dienu Runča dzīvē kopā ar Telefonu un modes dāmu Kodi, jo Rūdijs – zēns, kuram pieder Runcis, ar ģimeni devies ceļojumā uz Parīzi. Tad nu arī Runcis izdzīvos savu mazo „Parīzi” mājās, ieraujot mūs dullībās un jautrās izdarībās.

Pasaku būs iespējams iegādāties audio diska formātā komplektā ar Runci – auduma rotaļlietu, kuru katrs pats varēs darināt pēc parauga. Produkta mērķis ir ļaut vaļu fantāzijai un izveidot pašam savu mantiņu ar pievienoto vērtību, pavadot mirkli ģimenes lokā. Tā būs Tava iespēja izveidot pašam savu unikālo rotaļu draugu, ar kuru kopā doties priekpilnos domu lidojumos. Šāds komplekts var kalpot arī kā lieliska dāvana svētkos.

Pasākums ir bezmaksas.

Pievieno komentāru

Kultūra