Aicina jaunās grupas uz festivālu "Return to Surface 2012"

Jaunajām grupām sākusies pieteikšanās Liepājas festivālam “Return to Surface 2012”, kas šogad notiks piekto reizi.

Festivālā “Return to Surface 2012” var piedalīties grupas un izpildītāji, kuriem nav noslēgti ierakstu līgumi ar kompānijām, un kuras vēlas sevi pieteikt kā jauno grupu, informē festivāla organizatore Liena Dāvida.

Pieteikties var līdz 13. jūlijam, festivāla organizatoriem nosūtot uz e-pastu returntosurface@gmail.com pieteikuma anketu, grupas foto un divus audio vai video ierakstus, kā arī grupas tehnisko raideri. Visa nepieciešamā informācija, kā arī festivāla nolikums un pieteikuma anketa atrodami: http://rts-festival.ucoz.com/.

L. Dāvida norāda, ka festivālā ir aizliegts izpildīt kaverversijas, tāpat organizatori patur tiesības grupas diskvalificēt, netiek segti izdevumi, kas saistīti ar piedalīšanos festivālā (transports, naktsmītnes, ēdināšana).

Atlases rezultāti, kā arī grupu uzstāšanās grafiks un kārtība tiks paziņoti līdz.20. jūlijam. Festivāls Liepājas klubā “Fontaine Palace” notiks 4. augustā.

Sīkāka informācija pieejama, zvanot festivāla organizatoriem pa tālruni 28881197 vai 20066922.

Festivāla organizatori saka milzīgu paldies klubam “Fontaine Palace”, īpaši Edgaram Āboliņam un Jānim Enkuzēnam par ideālo sadarbību šo piecu gadu laikā, kā arī visiem tiem, kas piedalījušies iepriekšējos festivālos un atbalstījuši tos.

Pievieno komentāru

Kultūra