Aicina atbalstīt mūziķi Rolandu Ūdri

Rolands Ūdris, tautā saukts par Ūdrīti - ir Latvijā pazīstams un iemīļots mūziķis, izbijis liepājnieks un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas absolvents, grupas “The Hobos” līderis, talantīgs dzejnieks un komponists, bērnu dziesmu un pasaku autors, ceļotājs, spilgta un nepieradināta personība ar karstu dvēseli.

Atsaucoties uz portāla ziedot.lv informāciju, šī gada 17. janvārī, notika nelaime. Aukstā un ledainā svētdienas pēcpusdienā, šķērsojot ielu, Rolandu notrieca automašīna. Vienā mirklī visa viņa dzīve izmainījās. Rolands tika nogādāts Gaiļezera slimnīcā ar ļoti smagām traumām - ārsti nedeva lielas cerības un brīdināja, ka viņš var neizdzīvot. Piecas nedēļas mediķi cīnījās par Rolanda dzīvību, bet 22. februārī, Rolanda un viņa sievas Ilonas iepazīšanās septītajā gadadienā notika brīnums – Rolands pats sāka elpot.
Lai arī Rolanda stāvoklis ir smags, tomēr kopš notikušās nelaimes ir manāms liels progress. Viņš saprot sacīto, komunicē sev šobrīd iespējamā veidā, spēj izpildīt noteiktas komandas, taču dara to tikai ar sev tuviem cilvēkiem, kam uzticas, informē SIA Liepājas Latviešu biedrības nams Kultūras darba menedžere Simona Puiga.

Atbalstot mūziķi, Liepājas Latviešu biedrības nams un Liepājas pilsētas Kultūras pārvalde 3. aprīlī pulksten 14 aicina ikvienu uz Rolanda Ūdra un bērnu vokālās studijas „Kukaiņi” sirsnīgo un emocijām bagāto dziesmu albuma „Brīvs kā putns” prezentācijas koncertu, kurš norisināsies biedrības nama Lielajā zālē, lai par saziedotajiem līdzekļiem palīdzētu mūsu bijušajam liepājniekam atgūt veselību un turpināt darīt iedvesmojošas lietas, priecējot klausītājus ar savu radošo daiļradi.

Bērnu vokālā studija "Kukaiņi" Baibas Jansones vadībā pērn nosvinēja 10 gadu jubileju. "Brīvs kā putns" ir astotais studijas albums - visi tapuši sadarbībā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem un dziesmu autoriem. Albumā apkopotas 13 kompozīcijas, no kurām “Tenteru Tenteri “ un “Dzimšanas Diena” jau nodotas vērtējumam Latvijas radio stacijām.  Rolandam Ūdrim šis albums ir debija bērnu mūzikas lauciņā.
Pasākumā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Rolanda Ūdra rehabilitācijai un citiem ārstēšanai nepieciešamajiem izdevumiem.

Biļetes nopērkamas Liepājas Latviešu biedrības nama kasē.

Pievieno komentāru

Kultūra