Aicina aizdegt pirmo svecīti Liepājas pilsētas Adventa vainagā

Visus Liepājas pilsētas iedzīvotājus un tās ciemiņus aicina šodien no plkst.16 līdz plkst.18 laukumā starp viesnīcu "Līva" un kinoteātri "Balle" būt kopā ar kristiešiem no Liepājas baptistu, katoļu, luterāņu, metodistu, adventistu draudzēm, lai kopīgi aizdegtu pirmo svecīti Liepājas pilsētas Adventa vainagā.

Pasākuma laikā būs atvērtas dažādas teltis, kurās radoši varēs darboties gan bērni, gan pieaugušie. Būs iespēja kopā cept piparkūkas un sasildīties pie tējas tases, kā arī izgatavot savu adventa vainadziņu, kuru nest uz mājām, kā arī uzklausīt liecības no kristiešiem, ko Dievs ir darījis viņu dzīvēs.

Ik pa laikam uz skatuves mūs priecēs dažādi muzikāli priekšnesumi no Draudžu apvienotā ansambļa, Zvanu kora, bērnu ansambļi un vēl citi.

Dzirdēsim draudžu mācītāju uzrunas un mirkli pirms iedegt pirmo sveci Liepājas pilsētas Adventa vainagā, laidīsim gaisā daudz baltu balonu ar Labo vēsti, par to cik ļoti Dievs mīl katru cilvēku.

Šis ir laiks, kad satraukta sirds ir katram, kurš gaida šos mīļos un skaistos svētkus, tādēļ ielaidīsim Dieva Mīlestību tajās, lai varētu to dāvāt arī citiem. Ļausim aizkustināt savas sirdis ar labām sajūtām, saglabāsim sevī tās un nesīsim tālāk labos mirkļus no šī pasākuma.

Pievieno komentāru

Kultūra