Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

30. janvārī Biedrības namā būs Raimonda Paula dziesmu koncerts "Pērļu zvejnieks"

Svētdien, 30. janvārī, pulksten 14 Liepājas Latviešu biedrības namā uz Maestro Raimonda Paula dziesmu koncertu "Pērļu zvejnieks" ielūdz Liepājas pilsētas sieviešu, vīru un jauktie kori, solisti, aktieri Sigita Jevgļevska un Ēriks Vilsons, mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Kupčs, Raitis Eleris un Māris Zīlmanis, koncerta mākslinieciskā – vadītāja Ilze Valce, pastāsta Tautas mākslas un kultūras centra pārstāve Anda Birkenberga.

Atzīmējot komponista 75. dzīves jubileju, kuru Maestro svinēja 12. janvārī, arī Liepājas pilsētas koru diriģenti, ņemto vērā Maestro ieguldījumu Vispārējo Latviešu Dziesmu svētku procesā, sagatavojuši koncertprogrammu "Pērļu zvejnieks".

Programmā skanēs tādas tautā iemīļotas un populāras melodijas kā "Sanāciet, sadziediet, sadancojiet", "Nekur nav tik labi kā mājās", "Rudens ogle", "Mēmā dziesma", "Rasa", "Laternu stundā", "Pie jūras dzīve mana", "Manai pilsētai" un citas.

Koncertā piedalīsies Liepājas Universitātes sieviešu koris "Atbalss", Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas jauktais koris, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jauniešu koris "Liedags", Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sieviešu koris "Aija", vīru koris "Dziedonis", jauktie kori "INTIS", "Kursa", "Līva", "Lauma" un "Laiks", solisti Laura Bluķe, Ravis Bružis, Evija Goluba, Ieva Šestilovska-Kuduma, Dace Melvere, Harijs Miļevskis, Laura Teivāne un Leo Urbāns, aktieri Sigita Jevgļevska un Ēriks Vilsons un mūziķi Normunds Kalniņš, Māris Kupčs, Raitis Eleris un Māris Zīlmanis.

Pievieno komentāru

Kultūra