3. elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe" drīzumā izziņos pirmos māksliniekus

Festivāls Shine Cafe apvieno sevī plašu elektroniskās mūzikas stilu daudzveidību, piedāvājot apmeklētajiem izbaudīt neaizmirstamus mirkļus pašā Baltijas jūras krastā.

Festivālā piedalīsies vairākas Latvijas PROMO komandas ar savu skatuves koncepciju un īpašu programmu. Kopā uz 5 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 40 dīdžeju no Itālijas, Krievijas, Gruzijas, Lietuvas un Latvijas.

Kā jau iepriekš vēstīts 2012. gada 27. un 28. jūlijā Liepājas pludmalē notiks 3. starptautiskais elektroniskās mūzikas festivāls Shine Cafe. Tas būs 34 stundu OPEN AIR festivāls un elektroniskās mūzikas cienītāji varēs izbaudīt vairāku mūzikas stilu – house, techno, drum’n’bass, dubstep, ambient un citu priekšnesumus. Festivālā piedalīsies daudz profesionālu dīdžeju, vīdžeju, dejotāju no vairākām valstīm.

Pirmajā naktī, piektdien 27. jūlijā festivāla teritorijā varēs izbaudīt priekšnesumus no tādām apvienībām, kā KAZANTIP BALTIC, DANCERADIO.lv, DABA.INFO. Bet sestdien, 28.jūlijā savu elektroniskās mūzikas programmu rādīs PLATZ FUR TANZ labels.

Dienas laikā pasākums turpināsies un vairākas teltis strādās bez pārtraukuma. Apmeklētāji varēs sauļoties, baudīt kokteiļus, ēdienus, spēlēt pludmales volejbolu, skatīt sociālu īsfilmu festivālu un piedalīties vairākas radošās meistarklasēs.

Pievieno komentāru

Kultūra