20. gadsimta vispopulārākā leļļu teātra izrāde Liepājā

Valsts centrālais akadēmiskais S. Obrazcova leļļu teātris šī gada 28. oktobrī plkst.18 ielūdz uz LOC Rožu zāli, kurā norisināsies 20. gadsimta vispopulārākā leļļu teātra izrāde "Neparasts koncerts".                                                

Tā ir spīdoša, satīriska izrāde Sergeja Obrazcova iestudējumā, kurā lelles parodē dažādu žanru māksliniekus: gan dziedātājus un dziedātājas, dejotājus un muzikantus, gan dresētājus un burvju māksliniekus. Izcila režisora veidotais "Neparastais koncerts" joprojām ir unikāla parādība pasaules skatuves mākslā.

"Neparastais koncerts" ir XX gadsimta vispopulārākā leļļu teātra izrāde, kas ir iekļuvusi Ginesa rekordu grāmatā kā vispopulārākais teātra uzvedums: deviņdesmit pasaules valstis un desmit miljonu skatītāju.

Teātra izrāde ir viesojusies vairāk nekā četrdesmit ārvalstīs un guvusi milzīgu skatītāju mīlestību.

"Neparasto koncertu" vada leļļu konferansjē-Eduards Aplombovs, kuram piemīt spēja vienā acumirklī izraisīt skatītāju smaidu un kurš dievina nepārtrauktus aplausus. Viņš ir unikāls poliglots: acumirklī prot jokot divdesmit četrās pasaules valodās, tajā skaitā persiešu un hindi valodās. Lielisks un neatvairāms! Neticiet viņa vārdiem! Izrādes ilgums-2 stundas.

Uzziņas un kolektīvie pieteikumi pa tālruni 26520265.

Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs (www.bilesuparadize.lv) visā Latvijā, kā arī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Pievieno komentāru

Kultūra