15. jūnijā Liepājā sāks darboties "Blue Shock Race" elektrokartingu trase bērniem

15. jūnijā pulksten 12 Liepājā darbu sāks “Blue Shock Race” elektrokartingu trase bērniem, kas atradīsies topošā Liepājas elektrokartingu centra pagalmā, Vecajā ostmalā 22, informē “Blue Shock Race” preses pārstāvis Dzintars Hmieļevskis.

“Patlaban norit aktīvs darbs, lai 30. jūnijā kādreizējā ostas spīķerī darbu sāktu pirmā kombinētā – iekštelpu un āra – elektrokartinga trase Baltijas valstīs, taču jau 15. jūnijā atklāsim āra trasi bērniem,” stāsta “Blue Shock Race” īpašnieks Artis Daugins. “Esam pārliecinājušies, ka modernākie elektrisko tehnoloģiju sasniegumi ļauj kartingus padarīt par izcili piemērotiem dažādu vecumu bērnu grupām un spēju līmeņiem, un sniedz vairāk pozitīvu emociju. Jāuzsver, ka elektrokartingi darbojas ļoti klusi un nerada kaitīgās izplūdes gāzes, kas bērnus visai bieži atbaida līdz šim pierastajos iekšdedzes dzinēju kartingos.”

Bērnu kartingiem ir mazāka gan jauda un maksimālais ātrums, gan arī izmērs, lai bērniem vecumā no 4 līdz 13 gadiem būtu ērta braukšana, un viņi bez problēmām varētu aizsniegt pedāļus. Visi parametri ir pielāgojami katra bērna spējām un auguma vajadzībām.

Trase tiks atklāta 15. jūnijā un darbosies katru dienu no plkst.12 līdz 20. 10 minūšu brauciens bērnu trasē maksās 10 eiro, un braucieniem būs derīgas iepriekšpārdošanā pieejamās biļetes uz topošo elektrokartingu centru.

“Bērnu trases biļešu pircēji iegūs tās pašas priekšrocības, ko pieaugušie, iegādājoties elektrokartingu centra “PreOrder” biļetes: vienas biļetes īpašnieks dāvanā saņems 1% daļu jaunajā uzņēmumā, vēl viens - divas A zonas biļetes uz 1.-2. oktobrī Rīgā notiekošo pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, savukārt visi biļešu pircēji piedalīsies speciālā turnīrā, kurā ātrākā apļa laika uzrādītājs iegūs “Blue Shock Race” Liepājas elektrokartingu halles dāvanu karti 200 eiro vērtībā,” stāsta A. Daugins.

Biļetes iepriekšpārdošanā portālā “Bezrindas.lv”, kā arī kafejnīcā “Darbnīca” un Liepājas Reģiona tūrisma informācijas birojā nopērkamas līdz 25. jūnijam un būs derīgas 2 mēnešus pēc kartingu halles atvēršanas.

SIA “Blue Shock Race” dibināta 2014.gadā, un tā nodarbojas ar elektrokartingu ražošanu un paralēli uzņēmums attīstījis izklaides pakalpojumu sniegšanu. Patlaban Rīgā, tirdzniecības centrā “Riga Plaza” jau darbojas bērnu elektrorallija pasaule “Blue Shock Race KidsZone” un nu jau drīz arī Liepājā “BSR Liepāja”.

Pievieno komentāru

Kultūra