Zoodārzā vilks bērnam nokož pirksta galu 3

Rīgas Zoodārza filiālē “Cīruļi” septembra beigās sešus gadus vecai meitenei vilks nokodis pirksta galu. Mikroķirurģijas centrs apliecina, ka bijusi šāda paciente no Liepājas – veikta operācija. Diemžēl neveiksmīgi – pirksta gals nav pieaudzis.

Meiteni paņēmusi līdzi kāda radu draugu kompānija, jaunieši. 11 gadus veca aculieciniece joprojām esot šokā. Vecāki uz Kalveni pēc pirksta gala – nokostās falangas – atsteigušies vēlāk. Šādu versiju par notikušo portāls uzzināja no topošajām medmāsām – nodarbībā par traumu aprūpi un pārsiešanu nesenais negadījums tika pieminēts, atgādinot, cik svarīgi ir atrast un ņemt līdzi uz Traumpunktu nokostas, nogrieztas ķermeņa daļas, cerot uz mikroķirurgu spēju veikt brīnumu.

Meitene ar pirksta traumu vērsusies Liepājas reģionālajā slimnīcā, bijis stāsts par Kalvenes zoodārzu, vilku, apstiprināja Liepājas reģionālajā slimnīcā. Meitenei veikta vakcinēšana pret trakumsērgu – kā jau dzīvnieka koduma gadījumā. Pacienti pārveduši uz Mikroķirurģijas centru Rīgā.

“Man tā ir pirmā dzirdēšana! Šaubos, vai tas varētu būt noticis ar vilkiem. Ar āpsi tas varētu notikt – tas mums tāds nešpetns un negants. Tāpēc tagad pārtaisām aploku – lai ir pusmetra distance un nav iespējas tikt tuvu klāt,” stāsta “Cīruļu” pārvaldnieks Arnis Bergmanis. Neviens darbinieks par tādu gadījumu neko neesot dzirdējis. A. Bergmanis uzsver – ja tāds būtu bijis, būtu taču liels tracis.

Jau ziņots, ka 1. augustā “Cīruļos” notika negadījums, kad 2007. gadā dzimusi meitenīte guva elektrotraumu, pieskaroties elektriskā gana vadam. Meitenīte zoodārzā bijusi kopā ar ģimeni, un visticamāk pieaugušie nebija ņēmuši vērā brīdinājuma uzrakstus par elektrisko ganu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ehhh jocīgie

lasu un smejos- klau mīlīši nu viss tas izdomāts.....Padomājiet paši ja jusu bērnam nokostu pirkstu- vai atbraucot uz zoo pakal pirkstam- vai jus tur neuztaisītu tādu traci, ka zeme trīc- nu uztaisītu.....!! visticamāk visus darbiniekus pieliktu pie pirksta meklēšanas, policiju un ekspertīzi izsauktu- bet šanie tādi dīvaini- klusi ielavās pie vilka aplokā(tas nemaz nav iespējams) no vilka kuņģa izvekl pirkstagalu un brauc to piešut uz slimnīcu.... Vēl jo smieklīgāk- kā vecāki vieni paši nez cik hektāru platībā atrod pirksta galu- man jautājums vai maz esiet redzējuši 6gadīga bērna pirksta galu- tas ir gluži kā meklēt adatu siena kaudzē....

Nu smiekli nāk...es jau domāju ka vajag juridisku palīdzību- un japalīdz zoo tagad par tādu neslavas celšanu pieprasīt no šitiem izdomas bagātajiem vecākiem naudas kompensāciju......Ta butu beidzot paraugprāva bezatbildīgiem vecākiem- un domāju ka vēl te vajadzētu pieslēgties kādam soc darbiniekam un izvērtēt gimeni- kā bērnam nedrošu vietu.

pirms 10 gadiem, 2010.10.15 20:38

no TVnet komentāriem

Tā kā Zoo darbinieki neko nezina par notikušo, tad sižets būs bijis šads:
Vilks nokoda pirksta galu, jo meitene bāza roku žogam cauri, meitene sāka bļaut, radi paķēra un laidās prom.
Aizbrauca mājās un rādīja mammai. Mamma saka, ka to nokosto galu arī taču vajag un brauc uz zoo, pie zoo samaksā ieejas maksu (jo nesaka jau, ka vilkam viņas bērna pirksts mutē) un iet meklēt, kurā būrī tas dusmīgais vilks tur sēž. Vilks, protams, sēž tajā pašā vietā, kur sēdējis, ar pirksta galu mutē. Pienāk mamma un saka vilkam, lai tas atdod to, kas nav viņa. Vilks, kurš visu laiku cītīgi sēdējis pie žoga, neizkustoties ne no vietas, protams ar visu savu labvēlību pāršpļauj mantību pār žogu un nu beidzot var doties savās gaitās. Happy end.
Jā, es domāju, ka šāds būs patiesais stāsts. :D :D :D

pirms 10 gadiem, 2010.10.15 19:31

var jau

Normāli. Ja kaut kas tāds tiešām notika, tad taču vajadzēja pārvaldniekam paziņot.

pirms 10 gadiem, 2010.10.13 20:45

Kriminālziņas