Zog notekūdeņu režģus; Pašvaldības policija pateicas sievietei, kura par pārkāpumu ziņojusi

Ceturtdien, 4. novembrī, desmit minūtes pēc pusnakts Pašvaldības policijas dežūrdaļā tika saņemts izsaukums uz Toma/Ausekļa ielas krustojumu – kāda sieviete bija ievērojusi, ka divas personas nes prom notekūdeņu režģus.

Notikuma vietā sieviete skaidrojusi, ka vīrietis ar kādu sievieti nesot prom no ielas uz automašīnu notekūdeņu režģus, klāsta Liepājas Pašvaldības policijas preses sekretāre Ineta Mikute.

1990. gadā dzimusī sieviete un 1981. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēti. Apskatot iespējamo vainīgo automašīnu, tika secināts, ka tajā atrodas vēl astoņi notekūdeņu režģi. Aizturētie notikuma vietā tika nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas tālākai noskaidrošanai. Policija noskaidro apstākļus, apliecina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Pašvaldības policija izsaka pateicību sievietei, kura nepagāja vienaldzīgi garām, bet piezvanīja uz policiju, tā palīdzot novērst likumpārkāpumu, uzsver I. Mikute. Viņa lūdz arī citus pilsētas iedzīvotājus būt apzinīgiem un par jebkāda veida pārkāpumiem ziņot, zvanot Pašvaldības policijas dežurantam pa tālruni 63420269.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas