Zagļi, iespējams, nolūko "vērtīgās" saimniecības 3

Otrdien, 24. augustā, pulksten 7 kāda Dunalkas pagasta māju saimniece konstatējusi, ka palikusi bez četrām aitām. Pagājušajā nedēļā bija gadījums, kad no ganībām Vecpils pagastā nozaga un pēc tam nokāva divas govis. Policija noskaidrojusi, ka pēdējā laikā saimniecības "aplido" svešinieki.

"Pēdējā laikā lauku saimniecību apkaimē redzētas braucam automašīnas, kuru pasažieri, iespējams, nolūko saimniecības, kurās ir kas vērtīgs, kā arī nozagtās mantas piedāvā nopirkt citiem," par policijas noskaidroto stāsta Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Ja kādam ir informācija par šādām aizdomīgām personām un viņu iespējamām pretlikumīgam darbībām, policija lūdz zvanīt pa tālruni 63404602, 63404502 vai 112 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī personīgi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ups

nu ar to policijas inf ir jocīgi ka pat grupovoj ielaušanos pie sievietes-sasišanu ar galvaskausa lūzumiem-vienkārši noklusē,vai nebūtu tas iedzīvotājiem jāzin starp kādiem mežoņiem jādzīvo,jo dēļ iestādes pārpilnības atrodas uz brīvo????

pirms 10 gadiem, 2010.08.26 10:05

Ups

To ka zog aitas un nokauj lopus raksta. Bet ka traktorus tepat zog no angāriem - klusē...

pirms 10 gadiem, 2010.08.25 21:37

Kriminālziņas