VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis ar dienesta automašīnu iebraucis grāvī

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis šomēnes izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, ar dienesta automašīnu iebraucot grāvī. Cilvēki negadījumā nav cietuši.

Grūbis aģentūrai BNS apstiprināja, ka 10.septembrī viņš piedalījies Valsts policijas koledžas arodizglītības programmas "Policijas darbs" 10. gadadienai veltītā svinīgā pasākumā. Braucot mājās ar dienesta automašīnu "VW Passat", Liepājas-Rīgas šosejas 163.kilometrā, ceļa līkumā, viņš nav varējis novaldīt spēkratu un auto nobraucis no ceļa grāvī.

Negadījumā bojāta automašīna, taču ne policijas priekšnieks, ne arī kāds cits cilvēks nav cietis.

Pēc negadījuma viņš par notikušo paziņojis policijas dežūrdaļai. Policisti likuma noteiktā kārtībā reģistrējuši ceļu satiksmes negadījumu, sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolu, kā arī pārbaudījuši, vai VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks pie stūres nav sēdies alkohola reibumā.

Grūbis norādīja, ka alkohola klātbūtne viņa organismā nav konstatēta. To aģentūrai BNS apliecināja arī VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības nodaļas priekšnieks Ingus Ukstiņš.

Viņš sacīja, ka ceļu satiksmes negadījums visticamāk noticis slikto laika apstākļu - stiprā lietus - dēļ.

"Administratīvo lietu izskata VP Galvenās kārtības policijas pārvalde. Par notikušo informēts arī VP Iekšējās drošības birojs, kas, ņemot vērā, ka negadījums notika darba laikā ar dienesta automašīnu visticamāk sāks disciplinārlietu," pastāstīja Grūbis.

Grūbis par Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieku iecelts šā gada martā, kad VP vadības dusmas izpelnījās iepriekšējais Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Artūrs Vaiteiks. Vaiteiku pārcēla amatā VP Galvenajā kriminālpolicijas pārvaldē, bet vēlāk viņš paziņoja, ka nolēmis aiziet no darba policijā.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas