Visticamāk nerēķinoties ar laikapstākļiem un ielu stāvokli, apskādē stāvēšanai novietotus auto

Aizvadītās svētdienas, 14. februāra, vēlā pēcpusdienā kāds vīrietis konstatējis, ka pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar savu transportlīdzekli sabojājis viņa auto "Mercedes Benz", kas bija novietota Liepājā, M. Ķempes ielā 8.

Iespējams, notikusi sadursme ar  autobusu, min policija, tāpēc lūdz atsaukties iespējamos aculieciniekus, zvanot pa tālruni 63404631 vai 63404502 vai vēršoties policijā personīgi.

Laika posmā no 15. februāra pulksten 21.30 līdz 16. februāra pulksten 9.10 pagaidām nenoskaidrotos apstākļos bojāta automašīna "Honda Accord", kas bija nolikta stāvēšanai Liepājā, Apšu ielā.

17. februārī laika posmā no pulksten 19 līdz 22 Liepājā, Ganību ielā, autostāvvietā bojāta automašīna "Mercedes Benz C 250", kura tur bija novietota stāvēšanai.

Līdzīgs negadījums noticis arī 15. februārī. Pulksten 8.20 Liepājā, J. Janševska ielā, 1975. gadā dzimis šoferis, vadot "Mercedes Benz", neņēma vērā brauktuves stāvokli un intervālu starp ielas malā novietotiem spēkratiem, un uzbrauca stāvošam "Volvo".

Savukārt pulksten 9.35 1928. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "VW Golf" pa J. Janševska ielu, krustojumā ar Dzintaru ielu nedeva ceļu automašīnai "Toyota". Pēc sadursmes ar "Toyota" "VW Golf" uzbrauca ielas malā stāvošajam "BMW". Neviens cilvēks nav cietis.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas