Vīrietis šonakt Vecpilī pamatīgā dzērumā noliek auto uz jumta; ir cietušais 2

Valsts policija atklāj faktus par šonakt, 14. decembrī, notikušo avāriju Vecpils pagastā, kur grāvī uz jumta atradas vieglā automašīna.

14. decembrī ap pulksten 3.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Durbes novadā, Vecpils pagastā ir avarējusi automašīna. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu “Mitsubishi” bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un, būdams alkohola reibumā, nobrauca no ceļa braucamās daļas grāvī, kur apgāzās uz jumta, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

M. Šeršņova norāda, ka negadījumā cieta automašīnas pasažieris, kurš ar gūtajām traumām nogādāts medicīnas iestādē. Savukārt automašīnas vadītājs no stacionēšanas atteicās. Valsts policijā pret automašīnas šoferi ir uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām un, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Šofera izelpā konstatētas 2,60 promiles alkohola. Tāpat tiek lemts par kriminālprocesa uzsākšanu saistībā ar ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu.

Jau rakstījām, ka avārija notika ceļa posmā Vecpils – Dižilmāja. Ierodoties, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka grāvī uz jumta atrodas vieglā automašīna, cilvēki no automašīnas izkļuva pirms VUGD ierašanās. Ar vinčas palīdzību automašīna novietota uz riteņiem, atvienotas akumulatora klemmes, portālu "Rekurzeme" informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska.

Pulksten 4.47 darbi notikuma vietā pabeigti.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu tā jau ir

nu normāli čalis nodevis,atbrauc no ārzemēm un taisa sūdus te!

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.14 13:53

Zintis

Tas ir debila. Kriminalprocess gan beigsies ar fikss un pigu. Parasti tie procesi beidzas ar neko.

pirms 9 mēnešiem, 2020.12.14 20:03

Kriminālziņas