Vīrietis Liepājā dzērumā uzvedas agresīvi, nepildot policijai apsolīto

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas trešdien uzsāka administratīvo pārkāpumu procesu par sīko huligānismu Liepājā.

Trešdien ap pulksten 22.50 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā dzīvesvietā trokšņo un iespējams notiek konflikts. Ierodoties norādītāja adresē, tika sastapts kāds vīrietis, kurš paskaidroja, ka viņam bija konflikts ar sievu, kura jau bija devusies prom. Vīrietis apsolīja, ka vairs netrokšņos un dosies gulēt, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Pēc aptuveni pusstundas Valsts policijā tika saņemts izsaukums uz to pašu adresi, jo kāpņutelpā notiekot konflikts. Ierodoties adresē, policistus sagaidīja kaimiņš un paskaidroja, ka vīrietis, par kuru bija sūdzības jau iepriekš, turpināja trokšņot, traucēja naktsmieru un bija agresīvs.

Likumsargi vīrieti nogādāja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī un, veicot alkohola pārbaudi izelpā, konstatēts, ka viņš atradās 2,15 promiļu reibumā. Vīrietim tika piemērots naudas sods 70 eiro apmērā par sīko huligānismu.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas