Vīrietis atgūst bankomātā aizmirsto naudu

Valsts policijā 25. maijā saņemts iesniegums no kāda 75 gadus veca kunga par to, ka viņš Liepājā, Jaunā Ostmalā esot vēlējies izņemt naudu, taču kad darījums ir noticis, viņš naudu aizmirsis bankomātā. Tajā pašā dienā sociālā tīkla vietnē “Facebook” kāda sieviete publicēja ziņojumu, ka tirdzniecības centra bankomātā ir atradusi naudu un tā ar visu kvīti atrodas pie viņas.

26. maijā policijas inspektore sazvanīja sievieti un noorganizēja tikšanos starp vīrieti un sievieti, pie kuras atradās nauda.

Valsts policija izsaka pateicību sievietei, kura atrada naudu un nodeva to tirdzniecības vietas pārstāvei, kura, savukārt centās noorganizēt to, lai vīrietis naudu atgūtu.
 
Policija aicina iedzīvotājus par šādiem atradumiem informēt Valsts policiju.

"Šoreiz, pateicoties tam, ka mūsu darbiniece pamanīja ierakstu sociālā tīkla vietnē “Facebook”, nauda tika atgūta, taču citās reizēs ieraksts var palikt nepamanīts. Lūgums laicīgi informēt policiju lai palielinātu iespēju cilvēkam atgūt viņa pazaudēto lietu – tas pats attiecas uz makiem, telefoniem un citām atrastām mantām. Atgādinām, ka Valsts policijas mājaslapā ir sadaļa "Atrastās mantas", kurā tiek ievietotas bildes ar mantām, kuras kriminālprocesu ietvaros ir atrastas pie zagļiem, kā arī ar tām mantām, kuras ir atrastas sabiedriskās vietās un nodotas Valsts policijas amatpersonām," skaidro Valsts Policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova

Policija izsaka pateicību abām sievietēm, kuras parūpējās par to, lai nauda tiktu atdota vīrietim.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas