Virgas pagastā aptur automašīnu, kurā visi ir piedzērušies un ar ieroci 1

Aizvadītās nedēļas nogalē, 4. jūlijā, ap pulksten 00.10 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Dienvidkurzemes novadā, Virgas pagastā, Paplakā apturēja automašīnu “Mazda”, kurā visas personas atradušās alkohola reibumā.

Pret transportlīdzekļa vadītāju tika uzsākts kriminālprocess par automašīnas vadīšanu reibumā un bez tiesībām, savukārt automašīnā atradās arī gāzes ierocis, kurš nav reģistrēts un noskaidrots arī tā turētājs, kurš atradās alkohola reibumā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, portālu "ReKurZeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saskaņā ar Ieroču aprites likumu, par šaujamieroča, gāzes ieroča un signālieroča, pneimatiskā ieroča, straikbola ieroča, peintbola ieroča, lāzertaga ierīces vai dezaktivēta ieroča iegādāšanos, nēsāšanu, pārvadāšanu, izmantošanu vai pielietošanu vai šaujamieroča maināmās būtiskās sastāvdaļas iegādāšanos vai pārvadāšanu alkohola ietekmē, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, kā arī narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē piemēro naudas sodu no 1000 līdz 2000 eiro, atņemot šaujamieroča vai lielas enerģijas pneimatiskā ieroča iegādāšanās, glabāšanas un nēsāšanas tiesības uz laiku no viena gada līdz trim gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Grūtdieņu problēma

Atutotāju brigāde !!! Trillerus saskatījušies, tikai ļergas cirtienu netur,švakocki !!!

pirms 2 mēnešiem, 2021.07.08 22:54

Kriminālziņas