Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vicina nažus, dedzina zāli, mūk ar velokartiem

3.maijā ap pulksten 21:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Vites ielā vairākiem jauniešiem esot domstarpības savā starpā un viens no viņiem esot mēģinājis uzbrukt ar nazi. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki domstarpības pārtrauca un aizturēja 1982.gadā dzimušo vīrieti ar nazi un kopā ar liecinieku nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

5.maijā ap pulksten 11:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Jūrmalas parkā divi jaunieši esot aizbraukuši ar nomas velokartiem un neesot atgriezušies noteiktajā laikā. Ap pulksten 12:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Salmu ielā ievēroja divus 1999.gadā dzimušus jauniešus ar pazudušajiem velokartiem. Abi jaunieši aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

6.maijā ap pulksten 13:20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā saņemts izsaukums par to, ka Zvejnieku alejā jaunieši dedzinot zāli. Ierodoties notikuma vietā tika ievēroti vairāki jaunieši, no kuriem viens centās aizdedzināt zāli, savukārt vēl viens jaunietis atradās kokā un zāģēja zaru. Abi jaunieši tika aizturēti un nogādāti Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā. 1999.gadā dzimušajam jaunietim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par koku un krūmu bojāšanu, savukārt, zāles dedzinātājs, 2000.gadā dzimušais jaunietis, nodots Nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekiem, kas tālāk veiks darbu ar zēna vecākiem.

Aizvadītajā nedēļā, no 2.līdz 6.maijam, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas velopatruļas darbinieki ir sastādījuši 19 protokolus, bet kājnieku patruļa – 10 protokolus. Lielākā daļa protokolu ir par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskās vietās, smēķēšanu neatļautās vietās un nepilngadīgo smēķēšanu.

Liepājas pilsētas pašvaldības policijas,
pārstāvis Kaspars Vārpiņš

Pievieno komentāru

Kriminālziņas