Vērgalē iedzeršanas laikā tēvs ar gāzes ieroci sašauj dēlu

25. decembrī ap pulksten 21.20 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā kādā īpašumā notiek ģimenes konflikts.

Valsts policijas amatpersonas ieradās notikuma vietā un uz vietas sastaptie paskaidroja, ka starp vīrieti un viņa dēlu izcēlās konflikts, kā rezultātā viņš ar gāzes ieroci izšāvis dēla virzienā. Brīdī, kad dēls centās tēvam atņemt gāzes ieroci, dēls guva miesas bojājumus, portālu "Rekurzeme" informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Notikuma vietā no personām tika pieņemts paskaidrojums un izņemts gāzes ierocis, kurš nebija reģistrēts. Abi vīrieši atradās alkohola reibumā. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts administratīvo pārkāpumu process.

Saskaņā ar Ieroču aprites likumu par gāzes ieroča izmantošanu alkohola ietekmē, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,5 promiles, piemēro naudas sodu no divsimt līdz četrsimt naudas soda vienībām, atņemot šaujamieroča vai lielas enerģijas pneimatiskā ieroča iegādāšanās, glabāšanas un nēsāšanas tiesības uz laiku no viena gada līdz trim gadiem.

Šajā gadījumā vīrietis, kurš izšāva ar gāzes ieroci, atradās 1,49 promiļu reibumā.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas