Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko vielu iegādāšanos un glabāšanu lielos apmēros aiztur liepājnieku

Šomēnes Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par neatļautu narkotisko vielu iegādāšanos un glabāšanu lielos apmēros Liepājā aizturēja kādu vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, aģentūru LETA informēja VP pārstāve Madara Šeršņova.

Kopumā no vīrieša dzīvesvietas ir izņemti 159 grami marihuānas. Saskaņā ar likumu "Par Krimināllikuma spēkā stāšanās un piemērošanas kārtību" izņemtās vielas daudzums ir atzīstams par lielu. VP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu lielos apmēros, vēsta LETA.

Šeršņova skaidroja, ka saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Patlaban uz izmeklēšanas laiku vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

VP informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti VP informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem, sacīja Šeršņova.

VP atgādina, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444, kas ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē. Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī un vēl viena iespēja ir VP mājaslapā "www.vp.gov.lv" atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc iedzīvotāju informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.


Pievieno komentāru

Kriminālziņas