Valsts policija Liepājā no nelegālās aprites izņem vairāk nekā 270 tūkstošus cigarešu un alkohola

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu glabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā Liepājā aizturēja kādu vīrieti un no nelegālās aprites izņēma vairāk nekā 270 tūkstošus cigarešu bez Latvijas Republikas akcīzes markām, 400 litrus alkohola bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām un 30 tūkstošus eiro skaidrā naudā.

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā, un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā, aizturēja kādu vīrieti, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un ticis sodīts, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

17.aprīlī septiņu kratīšanu laikā vairākos nekustamos un kustamos īpašumos Liepājā tika atrastas un izņemtas cigaretes, alkohols un skaidra nauda. Kopumā no nelegālās aprites izņemtas 278 904 cigaretes jeb 13 545 cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīzes markām, 433 litri alkohola bez Latvijas Republikas akcīzes nodokļa markām un skaidra nauda – vairāk kā 30 tūkstoši eiro.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par līdzīgiem likumpārkāpumiem. Šobrīd viņam ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu, ja tas izdarīts lielā apmērā un par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas