Valsts policija Liepājā aiztur personu grupu, no nelegālās aprites tiek izņemtas 29 tūkstoši cigaretes un 816 litri nelegālā alkohola

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Liepājā aizturēja trīs personas uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu uzglabāšanu un pārvietošanu. No nelegālās aprites tika izņemtas gandrīz 29 tūkstoši cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 816 litri nelegālā alkohola, informē VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova. 

Šā gada 21.augustā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu uzglabāšanu un pārvietošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, aizturēja divus vīriešus un vienu sievieti.

Likumsargi veica kratīšanu vairākos īpašumos Liepājā – garāžās, automašīnās un dzīvokļos, kopumā no nelegālās aprites izņemot 28 980 cigaretes jeb 1 449 cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 816 litru etilspirta ar izopropilspirta piemaisījumu. Tāpat tika izņemti divi transportlīdzekļi, kuri tika izmantoti likumpārkāpumu veikšanai. Viens no aizturētajiem vīriešiem iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par akcīzes preču aprites notikumu pārkāpumu. 

Valsts policijā ir uzsākti kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšana, pārvietošana, ja tas izdarīts personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. 

Pievieno komentāru

Kriminālziņas