Valsts policija aizdomās par zādzībām no transportlīdzekļiem Kazdangas pagastā aiztur četras personas 3

Valsts policija (VP) uz aizdomu pamata par zādzībām no transportlīdzekļiem Kazdangas pagastā aizturējusi četras personas, kuras jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā par līdzīga rakstura likumpārkāpumiem, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Viņa stāstīja, ka pagājušajā nedēļā VP saņemta informācija par to, ka Kazdangā konstatēts, ka kādā stāvlaukumā no transportlīdzekļa ir nozagti aptuveni 200 litri degvielas. VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu un, veicot izmeklēšanas darbības, tika noskaidrotas un aizturētas iespējamās vainīgās personas.

Turpinot darbu kriminālprocesā, likumsargiem izdevies iegūt pierādījumus, kas liecina par to, ka šīs personas ir pastrādājušas vēl divas zādzības Kazdangas pagastā, kur no traktoriem tika nolieta degviela un no šķūņa tika nozagti elektriskā gana akumulatori. Akumulatori pie aizturētajiem tika atrasti un atdoti īpašniekam, norādīja Šeršņova.

Visi četri vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par līdzīga rakstura likumpārkāpumiem. Pašlaik viņiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, piebilda policijas pārstāve.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

nabagmāja

Nolādēts, kāpēc netiek viņu ģīmji un vārdi šeit ielikti, lai zinām, kad jāsarosās pa nopietno, kad šos pamana!? :@
Pēc divām dienām būs ārā un turpinās!!! :@

pirms gada, 2020.03.10 19:05

Vietējais

Tur jau 3x nav jāmin kurš to izdarīja. Vietējie jau zin ????

pirms gada, 2020.03.12 07:26

Vietejais2

ZINĀM GAN.. Bet kāpēc 5.nau pieminēts? 4 zaga piektais vizināja ar mašīnu...

pirms gada, 2020.03.14 14:55

Kriminālziņas