Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus zādzībai Rucavas novadā

6. martā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka marta sākumā, precīzi nezināmā laikā, Rucavas novadā, Dunikas pagastā, Ječos, dārzkopības kooperatīvā „Dravnieki” ir nozagtas siltumnīcas metāla konstrukcijas – caurules. Valsts policijā par notikušo ir uzsākta pārbaude un ļoti noderētu aculiecinieku sniegtā informācija, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Policija aicina iedzīvotājus, kuri marta sākumā, iepriekš minētajā teritorijā ir redzējuši aizdomīgas darbības, informēt par to policiju. Aicinājums iedzīvotājiem, kuri var sniegt noderīgu informāciju, zvanīt Valsts policijai pa diennakts bezmaksas tālruņa numuru 110!

"Tāpat vēršam iedzīvotāju uzmanību uz to, ka īpašumos, kuros pastāvīgi nedzīvojat – tādos, kā dārza mājiņās, nevajag atstāt vērtīgas mantas. Ja tomēr nav alternatīvas un nolemjat mantas atstāt vietās, kuras ikdienā neuzturaties, nofotografējiet tās, pierakstiet sērijas numurus, taču, ja tādu nav – marķējiet mantas," stāsta M. Šeršņova.

Kā arī iespēju robežās īpašumu ir jānodrošina ar apsardzi vai vismaz "mednieku kamerām", kuras fiksē personas, kuras pārvietojas pa īpašumu jūsu prombūtnē. Šādas ierīces ir iespējams savienot ar mobilo telefonu un saņemt paziņojumus ar attēliem par iekļūšanu īpašumā.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas