Vakar fiksēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi; ir cietušie 1

Vakar, 4. martā, reģistrēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi. Galvenie negadījumu vaininieki ir šoferi, kuri neizvēlas laikapstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, klāsta Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

4. martā pulksten 6.40 1977. gadā dzimusi sieviete vadījusi automašīnu "Mitsubishi Galant" Grobiņas novadā pa autoceļu Kuldīga-Aizpute-Līči virzienā no Aizputes uz Līčiem, taču, neņemot vērā ceļa un laika apstākļus, izraisījusi sadursmi ar pretim braucošo auto "ZIL 130". Cietušo nav.

Vakar pulksten 10  1976. gadā dzimis vīrietis "VW Passat Variant" stūrējis Vaiņodē pa Raiņa ielu. Šoferis nebija izvēlējies drošu braukšanas ātrumu un uz slidenā ceļa saslīdēja, iebraucot pretējā braukšanas joslā. Notika sadursme ar pretim braucošo "Audi A8". Cietis "VW" vadītājs – viņš nogādāts Liepājas reģionālajā slimnīcā.
    
Pa autoceļu Ezere-Embūte-Grobiņa Grobiņas novadā virzienā no Gaviezes uz Grobiņu pulksten 12 automašīnu "Mazda 626" vadījusi 1985. gadā dzimusi sieviete. Ceļa 78. kilometrā, mainot ceļa virzienu, sievete slidenā ceļa dēļ nav varējusi savaldīt spēkratu, tāpēc nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Cietušo nav.

Tajā pašā dienā pulksten 14 1962. gadā dzimis šoferis vadījis automašīnu "BMW 530" Pāvilostas novadā pa autoceļu Ventspils-Grobiņa virzienā no Ventspils uz Grobiņu. Ceļa 41. kilometrā pie ceļa virziena maiņas pa labi šoferis iestūrējis pretējā braukšanas joslā, kur sadūries ar pretim braucošo automašīnu "MAN". Negadījuma iemesli tie paši – nepiemērota ātruma izvēle laika un brauktuves apstākļiem. Cietis "BMW" šoferis – viņš nogādāts Kuldīgas slimnīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

khmm

Viens un tas pats - "nepiemērota ātruma izvēle laika un brauktuves apstākļiem", manuprāt nepiemērots ir ceļu stāvoklis nevis ātrums, pat braucot uz 30 var notikt negadījums kad ceļš ir kā spogulis!!!

pirms 10 gadiem, 2010.03.05 11:32

Kriminālziņas