Tukumnieks, kurš gadu turēja mājās mātes līķi, nespēj atdot negodīgi saņemto pensiju

Tukuma iedzīvotājs, kurš gandrīz gadu turēja savu mirušo māti istabā, nesaprot no kādiem līdzekļiem pašvaldībai atdot negodīgi saņemto mirušās mātes pensiju.

Portāls Diena.lv jau rakstīja par tukumnieku Pēteri, kurš gadu turēja mājās savas mātes līķi, jo vīrietim nebija naudas bērēm.

Tukuma policija pret Pēteri ierosināja kriminālprocesu par nelikumīgām darbībām ar finanšu instrumentiem un maksāšanas līdzekļiem, jo tukumnieks visu gadu turpināja saņemt mātes pensiju.

Pirms pāris gadiem štatu samazināšanas dēļ Pēteris palicis bez darba, tādēļ pēdejā gada laikā vienīgie kunga ienākumi bija mirušās mātes pensija - 144 latu un paša 94 latu invaliditātes pensijas. “Man ir trešā grupa – nav vienas acs,” Neatkarīgajai sacīja Pēteris, rādot nekustīgo acs zīlīti. Arī sievai ir veselības problēmas.

Pēteris ir satraukts, jo viņš nezina no kādiem līdzekļiem atdod negodīgi saņemto naudu.

"Man būs jāatdod tā mammas pensija, gribu strādāt, diemžēl valsts negrib, ka strādāju – esmu par vecu," žēlojās Pēteris. Uz bērēm, kuras noorganizējusi pašvaldība, nevienu kaimiņu, draugu un radu gan neesot saucis, jo "nebija par ko svinēt".  Nauda esot pietikusi tikai ziediem, ko uzlikt uz mātes kapa.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas