Tiesa nolemj piedzīt no Griģa par labu "Revertai" 1,7 miljonus latu 2

Kurzemes apgabaltiesa nolēmusi piedzīt no Liepājas uzņēmēja Andra Griģa par labu AS "Reverta" parādu un līgumsodu 1 715 693 latu apmērā, informē tiesneša palīdze Marika Jankovska.

Bijušās "Parex bankas" slikto aktīvu pārvaldītājas "Reverta" prasību tiesa apmierinājusi daļēji. Prasība noraidīta daļā par parāda piedziņas vēršanu pret Griģa sievai Antrai Griģei piederošajiem nekustamajiem īpašumiem.

20 dienu laikā no sprieduma pasludināšanas to iespējams pārsūdzēt. Ja spriedums netiks pārsūdzēts un stāsies spēkā, tiesa atcels prasības nodrošinājumu.

Kā ziņots, savulaik Kurzemes apgabaltiesa skatīja arī AS "Swedbank" prasību pret Griģi un viņa sievu Antru Griģi par naudas parāda 1,5 miljonu latu apmērā piedziņu, laulības līguma atzīšanu par spēkā neesošu, nekustamā īpašuma atsavinājuma uz laulības līguma pamata atzīšanu par spēkā neesošu un zemesgrāmatas ierakstu labošanu. Šajā lietā abas puses panāca izlīgumu.

Griģis 2010.gada beigās ievērojami samazināja savu oficiālo līdzdalību vairākos uzņēmumos, kā arī atteicās no vērienīga SPA centra projekta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

gas

beidzot Taisniba uzvareja , tam aferistam jamaksa

pirms 7 gadiem, 2013.01.28 16:55

Kriminālziņas