Svētkos noposta pieturu un brauc reibumā

Daudzus ceļu satiksmes negadījumus uz Liepājas rajona un pilsētas ceļiem aizvadītajās brīvdienās izraisījuši iereibuši šoferi. Apledojušais ceļš daudzviet palicis neapkaisīts, un svētku svinētājiem brauciens beidzies grāvī.

Agrā pirmdienas rītā pilnībā tika nopostīta autobusu pietura Oskara Kalpaka ielā Liepājā. Būdamas alkohola reibumā, tajā ietriecās 1986. gadā dzimušais Aleksandrs. Jaunietis ar automašīnu “Opel Vectra” braucis pa O. Kalpaka ielu uz Raiņa ielas pusi, informē Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Jolanta Knīse. Negadījums noticis tādēļ, ka šoferis nav izvelējies drošu braukšanas ātrumu, secina policija. Rezultātā auto nobrauca no ielas un ietriecās pieturā. Pēc negadījuma pieturas sienas uzgāzās virsū auto, iesprostojot braucējus. Negadījumā cieta trīs automašīnas pasažieri un pats autovadītājs. Visi cietušie nogādāti Liepājas Reģionālajā slimnīcā (RS).

Ietriecas sabiedriskajā transportā
Svētdienas vakarā Durbes novadā satiksmes negadījums noticis uz šosejas Liepāja – Rīga. Maršruta autobusā Rīga – Liepāja ietriecās “VW Caravella”, kuru vadīja 1972. gadā dzimis vīrietis. “VW Caravella” šoferis brauca, neievērojot distanci, tādēļ sadūrās ar autobusu, vērtē policija. Sadursmes rezultātā cieta trīs vīrieši. Viens no viņiem ievietots Liepājas RS ar kreisā augšdelma lūzumu. Vēl divi citi pasažieri ārstējas ambulatoriski.
Vairāki negadījumi brīvdienās notikuši slidenā ceļa dēļ. Pirmdien Rucavas pagastā brauciens grāvī beidzās kādam automašīnas “Hyndai Elantra” vadītājam. “Neizvēlējās drošu ātrumu, netika galā ar vadību, nobrauca no ceļa un apgāzās. Brauktuve nebija apstrādāta ar pretslīdes līdzekļiem,” pastāsta J. Knīse. Līdzīgi gadījies vēl divām automašīnām uz Liepājas –Rīgas šosejas. Brauktuve bija apledojusi, bet braucēji nebija izvēlējušies piemērotu ātrumu. Abi auto nobrauca no ceļa un apgāzās, tomēr cilvēki, par laimi, necieta, pastāsta J. Knīse.

Stūrētājs dzērumā pamūk

Pirmdienas vakarā pēc negadījuma izraisīšanas pamuka automašīnas “Opel Vectra” vadītājs. Šoferis Priekules un Ganību ielas krustojumā izraisīja sadursmi ar automašīnu “Škoda Octavia” un no notikuma vietas aizbrauca.
Pēc neilga laika policija auto aizturēja Eduarda Tisē ielā. To 2,82 promiļu alkohola reibumā vadīja 1982. gadā dzimušais Uldis.
Dzērumā, turklāt bez tiesībām, aizturēti šoferi gan Liepājā, gan uz Liepājas rajona ceļiem. Sestdien Aizputē, braucot pa Kalvenes ielu aizturēts 1980. gadā dzimušais Aivars. Viņš pie auto stūres bija sēdies alkoholisko dzērienu ietekmē un bez transporta vadīšanas tiesībām. Līdzīgā situācijā Liepājā pirmdienas vakarā pieķerts 1967. gadā dzimušais Vitālijs. Vīrietis braucis ar automašīnu “Lexus ES-300” pa Flotes ielu. Turpat brauciens beidzies 1975. gadā dzimušajam Viktoram, kura vadīto automašīnu “Opel Astra Caravan” policija apturēja.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas