Suņu transportēšanas noteikumu pārkāpuma dēļ notiek avārija, cieš vadītāja un bērns 3

PAPILDINĀTS AR 4. RINDKOPU. 20. jūlijā pēc pulksten 14 satiksmes negadījums ar diviem cietušajiem noticis Vaiņodes novadā.

1989. gadā dzimusi automašīnas “VW Golf” vadītāja stūrējusi spēkratu pa autoceļu Priekule – Vaiņode, kad ceļa 14. kilometrā automašīnas salonā esošais suns negaidīti uzlēcis uz stūres. Tādējādi sieviete zaudējusi vadību pār transporta līdzekli, tas nobraucis no ceļa un apgāzies, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Negadījumā cietusi vadītāja, kura guvusi galvas un krūšu kurvja sasitumus, un pasažieris – septiņus gadus vecs zēns. Bērns guvis galvas sasitumu un rokas lūzumu. Abi nogādāti Liepājas reģionālajā slimnīcā.

Pēcpusdienā noskaidrojām, ka sievietei transporta līdzekli vadīt traucējušais bijis medību suns – jagdterjers.

Pagaidām nav noskaidrots, vai vadītājai stūrēšanu iztraucējis suns ar ciltsrakstiem vai arī bezšķirnes krancis. Taču skaidrs, ka negadījuma iemesls bijis dzīvnieku pārvadāšanas noteikumu pārkāpums, apstiprināja VP KRP Satiksmes uzraudzības rotas komandieris Ingus Ukstiņš. Noteikumi paredz, ka Liela auguma suns transporta līdzeklī jāpārvadā speciālā šim mērķim paredzētā nožogotā telpā bagāžas nodalījumā, bet klēpja sunītis – pārvietojamā konteinerā. Brauciena laikā dzīvniekiem nav atļauts brīvi pārvietoties pa spēkrata salonu.

Policijas statistika vēsta, ka kopumā aizvadītajā diennaktī Kurzemes reģionā reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem četros cietuši cilvēki. Par laimi – letālu iznākumu nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

;)

ja man ta notiktu tad vins tagad butu zem zemes :)

pirms 10 gadiem, 2010.07.21 17:35

Kriminālziņas