Suns apgāž ratiņus un savā būdā sakož mēnesi vecu zīdaini

Trešdien, 8. decembrī, pirms pulksten 15 kādās mājās Priekules pagastā suns apgāzis bērna ratiņus, un zīdaini aizvilcis uz būdu un sakodis. Mēnesi vecais puika nogādāts slimnīcā, tur apliecina, ka viņa veselības stāvoklis ir stabils.

Cietušais bērniņš nogādāts Liepājas reģionālajā slimnīcā un ievietots Jaundzimušo patoloģijas un intensīvās terapijas nodaļā. Viņam ir kostas brūces augšstilbos un sēžas muskulī.

Kā pastāsta Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa priekšnieks Gints Ešenvalds, māte saģērbusi bērnu, lai dotos pastaigāties, izstūmusi ārā ratiņus, ielikusi bērnu tajos un pati uz īsu mirkli iegājusi atpakaļ mājā.

Tajā laikā no ķēdes nomaucies suns, apgāzis bērna ratiņus, izvilcis no tiem bērnu un ievilcis būdā. Suns bijis vācu aitassuņa lielumā.

Bērnam miesas bojājumi ir virspusēji, dzīvība nav apdraudēta. Ģimene tiek raksturota kā labvēlīga, alkohols nav lietots.

"Nav droši atstāt mazus bērnus mājdzīvnieku tuvumā nepieskatītus. Dzīvnieki arī mēdz būt greizsirdīgi," atgādina G. Ešenvalds.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas