Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

''Summer Sound'' laikā aizturēti dzērājšoferi un narkomāni

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā norisinājās festivāls ''Summer Sound''. Kā ierasts plašu publisku pasākumu laikā, arī šajā festivālā policija strādāja pastiprinātā režīmā, lai pasākuma norises vietā nodrošinātu sabiedrisko kārtību.

Tika veikta ceļu satiksmes uzraudzība, tostarp alkohola pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem, lai pārliecinātos, vai šoferi pie stūres nav sēdušies alkohola reibumā, informē Valsts policija. Kopumā Liepājas pusē konstatēts, ka četras personas alkohola reibumā vadīja transportlīdzekļus, no kuriem divi bija velosipēdisti. Bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām pārvietojās četri autovadītāji.

Nedēļas nogalē ceļu satiksmes jomā kopumā noformēti 104 protokoli, no tiem 49 ir par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, savukārt 10 protokoli noformēti par automašīnas drošības jostu nelietošanu.

Festivāla norises vietā un tās apkārtnē tika konstatēti arī pārkāpumi saistībā ar narkotiku lietošanu vai glabāšanu. Šīs personas tika nogādātas uz pārbaužu veikšanu, jo bija pamats aizdomām, ka tās atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Atsevišķos gadījumos pie festivāla apmeklētājiem tika atrastas, iespējams, narkotiskās vielās. Tās ir atsavinātas, un ir uzsāktas pārbaudes, lai precizētu atrasto vielu sastāvu. Galvenokārt šīs personas nebija liepājnieki, bet gan pilsētas viesi un šie pārkāpumi tika konstatēti, izmantojot Valsts policijas un Valsts ieņēmuma dienesta muitas pārvaldes kinologus.

Dažiem festivāla apmeklētājiem izcēlās konflikti ar citām personām. Atsevišķos gadījumos konflikti beidzās arī ar miesas bojājumu nodarīšanu. Konstatēti arī gadījumi, kad nepilngadīgie atradušies alkohola reibumā. Pasākuma laikā reģistrētas arī dažas zādzības. Tāpat arī tika aizturētas un pārbaudītas divas meklēšanā esošas personas.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas