“Škodas” un autobusa sadursmē trīs cietušie, līdzīgā negadījumā cieš “VW”vadītāja

23. jūlijā notikušajā satiksmes negadījumā pie Liepājas robežas ir nevis viens, bet trīs cietušie, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse.

Jau ziņots, ka ap pulksten 14 automašīnas “Škoda Fabia” 1956. gadā dzimusī vadītāja Grobiņas novadā, autoceļa Rīga - Liepāja 191. kilometrā, uzsākot kustību no kreisās ceļa nomales virzienā uz Rīgu sadūrās ar pretējā virzienā braucošo autobusu “Mercedes Benz”, ko stūrēja 1969. gadā dzimis šoferis.

Pēc sadursmes uz Liepājas reģionālo slimnīcu nogādātas divas 1984. un 1970.gadā dzimušas autobusa pasažieres. Bet 24. jūlijā ap pulksten 19 policija saņēmusi informāciju no slimnīcas, ka Traumpunktā pēc palīdzības vērsusies arī “Škodas” vadītāja. Viņai konstatēts ribas lūzums.

Jāpiebilst, ka uz autoceļa A-9 noticis vēl viens līdzīgs negadījums, ko izraisījis pretējā joslā iebraucis šoferis.

1991. gadā dzimis jaunietis vadījis automašīnu “Renault Master” pa autoceļu Liepāja - Rīga virzienā no Durbes uz Kalveni. Neizvēlējies drošu braukšanas ātrumu un neņēmis vērā laika apstākļus, puisis iebraucis pretējā braukšanas joslā un tur izraisījis sadursmi ar automašīnu “VW Polo”, ko stūrēja 1990. gadā dzimusi vadītāja.

Viņa nogādāta Liepājas reģionālajā slimnīcā, jo guvusi galvas sasitumu. Par šo negadījumu policijā uzsākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Kriminālziņas